Získávání prostředků

Máme nové partnery a přispěvatele.

Zúčastnili jsme se soutěže o grant nadace Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme". Získaný počet hlasů, kterých bylo přes 7 800, nás opravdu překvapil. O to více pak informační email, že jsme soutěž vyhráli, a první cenou je 30 tisíc na vybraný projekt spolku.

Získané prostředky tedy využijeme na letošní plánovaný projekt čištění Brdských lesů ve spolupráci se školami, letními tábory a dobrovolníky. V plánu je zmapovat nejvíce znečistěná místa v této lokalitě a průběžně je do konce roku vyčistit od odpadků nebo skládek. Součástí projektu budou také osvětové environmentální diskuse s účastníky akcí a větší propagace naší organizace, která by měla podpořit rozšíření našich činností do více oblastí.

Počátkem roku jsme také oslovili některé další firmy, které se snaží být ohleduplné k životnímu prostředí. Na plánované letošní akce čištění lesů jsme poptávali ekologicky šetrné pytle na odpadky a rukavice na sběr odpadků.

Svým přístupem nás nezklamala dm drogerie, která se rozhodla darovat nám potřebné pytle i rukavice. Jejich motto "Už dnes myslíme na zítřek!" podtrhuje i tento text: "Příroda není jen naším dědictvím, ale také odkaz, který zanecháme svým potomkům. Chovejme se tedy zodpovědně, aby na nás budoucí generace vzpomínala v dobrém. Inspirujte se a najděte svou vlastní zodpovědnou cestu v souladu s přírodou. Myšlenku trvalé udržitelnosti a zodpovědného přístupu k životu dlouhodobě podporuje i společnost dm."

Dalším z oslovených firem, které se rozhodly nám pomoci, je sympatická značka NuSpring. Malý obchůdek s velkým srdcem. Najdete v něm poctivě vybrané zejména lokální značky přírodní a bio kosmetiky, ekodrogerie a zero waste pomůcky pro domácnost. Formou věcného daru nám poskytli papírové pytle na odpad.

Všem děkujeme za podopru a důvěru.

FOR4EST

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco