Soutěž o čistý les 2022

Tak jako v předchozích letech, i letos vyhlašujeme v rámci projektu Čistý les 2.2 celoroční soutěž o hodnotné ceny. Princip zůstává stejný, kdo v přírodě sesbírá odpadky, odnese do tříděného odpadu a pošle nám fotografie nebo video z akce na Instagram, Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně svého kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 10 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. Přesné podmínky a plán akce ZDE

Kdy začínáme

Soutěž startuje počátkem roku, takže i když napadne sníh, občas se dají nalézt nějaké odpadky v přírodě po neohleduplných zimních návštěvnících. Takže iniciativě se meze nekladou a můžete sbírat klidně už od ledna. Hlavní nápor soutěžících ale očekáváme v měsících březen - listopad. Prostě jak se oteplí a sleze sníh, odpadky v lese i jinde se bohužel zase ukážou.


O co se bude hrát?

Stejně jako vloni, budou výhry ve stylu ZERO WASTE produktů, takže nejenom potěší, ale i podpoří zodpovědný přístup k životnímu prostředí.


Zero waste


Podmínky soutěže
Minimum sesbíraného odpadu je jedna taška nebo pytel. Všechny zaslané fotografie nebo videa, u kterých budou uvedeny kontaktní údaje (telefon nebo email), budou v listopadu zařazeny do slosování. 10 vylosovaných výherců odměníme věcnými cenami, které odešleme na zjištěné adresy během prosince. Výsledky slosování budou zveřejněny na Facebooku a našem webu. Soutěže se mohou účastnit jednotlivci, zájmové organizace, školy, školky a tábory apod. Věk není omezen. Za bezpečnost dětí a nezletilých nesou plnou odpovědnost jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Přečtěte si pravidla bezpečnosti a chování v přírodě.

Předběžný plán akce v pěti bodech.
1. Naplánujte výlet do přírody, ideálně na místo, kde jste si předtím všimli odpadků.
2. Vezměte s sebou pár tašek nebo pytlů na odpadky.
3. Při sbírání odpadků se pokuste je rovnou třídit.
4. Sesbíraný odpad odneste do třídících kontejnerů nebo popelnic.
5. Během akce pořiďte foto nebo video záznam a ten nám, s Vaším kontaktem zašlete na:

náš email profily Facebook nebo Instagram (#cistyles)


Výhry z minulé soutěže 2021

Soutěž 2021

Děkujeme partnerům, Econea, Zerowaste, Ponio a Zerowejst, kteří výhry v roce 2021 věnovali.

Je důležité mít dobrý směr a cíl a po cestě udělat něco navíc.

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Summer & Myles
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco