Organizace ekologických akcí


Chcete se dozvědět spoustu zajívavých a přínosných informací?

Zůčastněte se našich akcí pořádaných formou zážitkové výuky, zábavně, srdcem a s nadšením.

Sezení v lavicích si užijete dost během školní výuky. Co takhle vyrazit přímo do terénu, do přírody? Úklid lesa je nenáročná, ale velmi prospěšná aktivita, která se zvládne během několika málo hodin. Výsledek je hned viditelný a okamžitý. Vysbíráním skla a střepů odstraníte nebezpečnou hrozbu pro zvířata, odstaněním plastů potěšíme určitě rostliny, ale i výletníky, kteří do lesa chodí. Ačkoli se u úklidu můžete i pěkně zapotit, nakonec odcházíte z akce s mnohem větší energií a a dobrým pocitem, že jste udělali něco prospěšného.


Jednou z věcí, kterou se během naší akce dozvíte, je jak se chovat v lese, ale diskutujeme o spoustě aktuálních témat, týkajících se ochrany přírody a životního prostředí, znečištování a ničení planety a možných krocích, které to mohou napravit. Znáte pojem ZERO WASTE? Jesli ne, určitě i na toto téma narazíme. Ale nemusíte se bát, nejde o žádné zkoušení, učení ani složité vysvětlování neznámých definic. Vše probíhá volnou a srozumitelnou formou rozhovorů s dětmi a odpovídáním na jejich všetečné dotazy.

Enviro akce pro školy


Můžete si vybrat nějaké datum, např. Den Země, První jarní den, Otvírání studánek nebo Mezinárodní den lesa. A jako první úkol, si můžete stanovit vytipování místa, kam bychom mohli společně vyrazit.


Pak už nezbývá, než se s námi spojit a domluvit detaily.
Ozvěte se nám
Eko akce pro školy

Podpořili nás

Děkujeme všem, kteří se rozhodli jakkoliv přispět na naše aktivity.

dm
NuSpring
NuSpring
Dřevostavby online
Tesco