Chcete nám pomoci?

Pokud se rozhodnete nabídnout svoje schopnosti našim akcím, budeme nesmírně potěšeni! Můžete nám pomáhat jako stálý dobrovolník nebo pro nás udělat něco jen tak, jednorázově.

Stáhněte a přečtěte si některé návody, které Vám mohou pomoci při rozhodování o spolupráci s námi. Vyberte si podle svého gusta :) Děkujeme za čas, který nám věnujete!


Co pro nás můžete dělat


Koordinátor akcí Čistý les

Ideální pro dobrovolníky s dobrými organizačními schopnostmi, kteří by chtěli pomáhat při koordinaci úklidů v lesích a přírodních areálech, ve spolupráci se školami, školkami, tábory a dalšími sdruženími v okolí místa bydliště. Jedná se o kontaktování těchto institucí, seznámení s našimi aktivitami a domluvení úklidové nebo environmentální akce.


VÍCE INFORMACÍDobrovolník pro PR propagaci

Nejste organizační typ a netoužíte koordinovat naše akce, nevadí. Můžete se zapojit i jinak. Pokud jste komunikativní online, můžete nám pomoci se zviditelněním projektu Čistý les pro širší veřejnost. Ukážeme Vám, jak oslovovat nové partnery, firmy, instituce i jednotlivce, kteří by mohli sdílet nebo podporovat naše aktivity. Prostě Public Relation!


VÍCE INFORMACÍSkiller

Máte některé schopnosti a dovednosti, které by nám mohly pomoci. Jste marketingový mág a pomůžete nám zlepšit propagaci, či hudebník, který uspořádá benefiční koncert, nebo točíte videa a zdokumentujete nám úklid lesa. Tyto různé formy pomoci se nám velmi hodí. Pokud přínosné dovednosti máte, podívejte se, jestli právě takové zrovna nepotřebujeme.


VÍCE INFORMACÍFundraiser

Nedocenitelná práce pro jakoukoliv dobročinnou organizaci, na kterou ani nelze připravit manuál :). Jestli máte nějaké zkušenosti v oblasti shánění financí, vypisování žádostí, grantů, výzev, oslovování partnerů, institucí... a chtěli byste nám v tomto pomoci, budeme Vám neskonale vděčni. Protože co si budeme povídat, bez prostředků nejde dělat prostě nic.
Pokud byste pro nás chtěli pracovat dlouhodobě, zaregistrujte se níže.
.
PŘIHLÁŠKA DOBROVOLNÍKA