• červen 2020

Spolupráce s komunitní zahradou

Navázali jsme spolupráci s komunitní zahradou v Teplicích. Svoji filosofií a myšlenkou je blízko našim hodnotám. Komunitní zahrada je zaměřená hlavně na rodiny s dětmi.

Celoročně se pořádají různé akce a workshopy v přírodě nebo přímo v zahradě. Členové také pomáhají s její údržbou, odměnou je podíl na úrodě společných ovocných stromů a keřů a společné přátelská setkávání. Propagaci komunity jsme podpořili článkem na Blogu a reklamou na Google Ads.

Komunitní zahrada


Co je to komunitní zahrada?

Komunitní zahrada je společná zahrada pro více lidí. Zájemci si mohou zaplatit roční členství a zahradu užívat jako svou vlastní. Obvykle jsou na zahradách k pronájmu záhonky, kde si každý může vypěstovat vlastní čerstvé ovoce a zeleninu, i když nemáte vlastní zahradu. A když zjistíte, že zahradničení není nic pro vás, můžete členství zase jednoduše ukončit.

Společnost
Velkým přínosem komunitní zahrady je společnost podobně naladěných lidí. Na zahradách se pořádají různé akce, posezení. Můžete se tu seznámit a poznat nové přátele. A vaše děti si budou mít vždycky s kým hrát. Už nemusíte trávit každý den na stejném hřišti u domu, najděte si nejbližší komunitní zahradu a běžte se tam podívat.

Společná práce na zahrádce
Máte málo pohybu na čerstvém vzduchu? Když se stanete členem komunitní zahrady, můžete se vyřádit při různých zahradních pracích. Členové totiž obvykle pomáhají s údržbou zahrady a za to mají podíl na úrodě ze společných ovocných stromů a keřů.

Zajímá Vás toto téma?
Máme také rádi přírodu? Chtěli byste se zúčastnit některé z našich akcí? Nebo třeba uspořádat program pro celou vaši školu?

Ozvěte se

Naše aktivity můžete samozřejmě podpořit i jinak. Můžete nám například poslat finanční dar pomocí aplikace Darujme.cz (výše), nebo podpořit TĚMITO ZPŮSOBY.


  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco