Programy pro školky, školy a tábory


Pořádání environmentálních programů zážitkovou formou.

Zůčastněte se našich akcí ochrany a úklidů přírody, zábavně, srdcem a s nadšením.


Vyrazíme přímo do terénu, lesa, parku nebo jiného přírodního areálu. Úklid přírody je nenáročná, ale velmi prospěšná aktivita, která se zvládne během několika málo hodin. Výsledek je hned viditelný a okamžitý. Vysbíráním skla a střepů odstraníte nebezpečnou hrozbu pro zvířata, odstaněním plastů potěšíme určitě rostliny, ale i výletníky, kteří do lesa chodí. Ačkoli se u úklidu můžete i pěkně zapotit, nakonec odcházíte z akce s mnohem větší energií a s dobrým pocitem, že jste udělali něco prospěšného.


Jednou z věcí, kterou se během naší akce dozvíte, je,  jak se chovat v lese, ale diskutujeme o spoustě aktuálních témat, týkajících se ochrany přírody a životního prostředí, znečištování a ničení planety a možných krocích, které to mohou napravit. Znáte pojem ZERO WASTE? Jesli ne, určitě i na toto téma narazíme. Ale nemusíte se bát, nejde o žádné zkoušení, učení ani složité vysvětlování neznámých definic. Vše probíhá volnou a srozumitelnou formou rozhovorů s dětmi a odpovídáním na jejich dotazy.

Enviro akce pro školyMůžete si vybrat nějaké datum, např. Den Země, První jarní den, Otvírání studánek nebo Mezinárodní den lesa. Detailní informace najdete v sekci PROGRAMY.


Napište nám
Eko akce pro školy

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
YAGE
SVIIČKA
inetprint
MERCHYOU
ECO revolution
Premium Basics
Summer & Myles
Envimagazín
Praha
Woodilo
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco