Soutěž o čistý les 2021

Tak jako v předchozích dvou letech, i letos vyhlašujeme v rámci projektu Čistý les 2.1 celoroční soutěž o hodnotné ceny. Princip zůstává stejný, kdo v přírodě sesbírá odpadky, odnese do tříděného odpadu a pošle nám fotografie nebo video z akce na Instagram, Facebook nebo email soutez@cistyles.cz, včetně svého kontaktu (email / telefon), bude zařazen do slosování. V listopadu vylosujeme 20 výherců a ještě před Vánoci jim odešleme výhry za jejich přínosný počin. Přesné podmínky a plán akce ZDE

Kdy začínáme

Soutěž startuje počátkem roku, takže i když se letos objevuje dokonce sníh, občas se dají nalézt nějaké odpadky v přírodě po neohleduplných zimních návštěvnících. Takže iniciativě se meze nekladou a můžete sbírat klidně už od ledna. Hlavní nápor soutěžících očekáváme v měsících březen - listopad. Prostě jak se oteplí a sleze sníh, odpadky v lese i jinde se bohužel zase ukážou.


Je důležité mít dobrý směr a cíl a po cestě udělat něco navíc.


Soutěž 2021


O co se bude hrát?

Tentokrát jsme to pojali ve stylo ZERO WASTE produktů, takže výhry nejenom potěší, ale i podpoří zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Ukázky výše jsou pouze malý vzorek ekologických produktů, které můžete vyhrát. Děkujeme všem partnerům soutěže Econea, Obchod-zerowaste, Ponio a Zerowejst, kteří věnují výhry, o které se bude soutěžit. Jedná se o obchody specializující se na prodej nebo výrobu produktů šestných k přírodě, o to více nás jejich počin těší.

Podmínky soutěže
Minimum sesbíraného odpadu je jedna taška nebo pytel. Všechny zaslané fotografie nebo videa, u kterých budou uvedeny kontaktní údaje (telefon nebo email), budou v listopadu zařazeny do slosování. 20 vylosovaných výherců odměníme věcnými cenami, které odešleme na zjištěné adresy během prosince. Video slosování bude zveřejněno na Facebooku. Soutěže se mohou účastnit jednotlivci, zájmové organizace, školy, školky a tábory apod. Věk není omezen. Za bezpečnost dětí a nezletilých nesou plnou odpovědnost jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Přečtěte si pravidla bezpečnosti a chování v přírodě.

Předběžný plán akce v pěti bodech.
1. Naplánujte výlet do přírody, ideálně na místo, kde jste si předtím všimli odpadků.
2. Vezměte s sebou pár tašek nebo pytlů na odpadky.
3. Při sbírání odpadků se pokuste je rovnou třídit.
4. Sesbíraný odpad odneste do třídících kontejnerů nebo popelnic.
5. Během akce pořiďte foto nebo video záznam a ten nám, s Vaším kontaktem zašlete na:

náš email profily Facebook nebo Instagram (#cistyles21)


Výhry z minulé soutěže 2020


Zaslané fotografie byly slosovány a odměny odeslány výhercům.

  • sdílet :

Partneři a dárci

Děkujeme srdečně všem, kteří se rozhodli jakkoliv podpořit naše aktivity.

Ponio
Envimagazín
NuSpring
GreenFuture
Econea
Vochoc
Odvoz papíru
Dastax
Dastax
dm
Tašky na třídění
NuSpring
NuSpring
Zerowejst
Shoptet
Dřevostavby online
Tesco
Tesco